Heroes: Reborn

youtube.com

Heroes: Reborn

Seriál, jež si mezi fanoušky vydobyl popularitu, aby byl posléze poněkud neočekávaně zrušen, se vrací. A to ve volném pokračování, které nese podtitul Reborn.

V novém pokračování seriálu uvidíme i některé staré známé postavy, jejichž osudy jsme mohli sledovat již v původní verzi. Nebude tedy chybět například doktor Mohinder Suresh, Hiro Nakamura, Micah či Angela Petrelli – matka Petera a Nathana jež se v Heroes: Reborn bohužel již neobjeví.

V nové verzi seriálu, který je natočen jako minisérie, se budeme opět moci těšit na nového hlavního záporáka a také na novou organizaci, mající na starosti právě lidi se zvláštními schopnostmi.

A samozřejmě znovu budeme sledovat osudy lidí, kteří společensky spadají do zcela jiných vrstev. Někdo je bohatý, jiný zase chudý. Nicméně jedno mají společné – jsou obdařeni speciální schopností.

Nyní je na nich, aby si poradili s novou hrozbou, která před nimi všemi stojí. Dokáží si poradit i s další překážkou, která jim byla postavena do cesty nebo tentokrát selžou? To ukáže jen čas…Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".