Seriál Ash vs Evil Dead zaujal diváky

Seriál Ash vs Evil Dead zaujal diváky

Zajímavých seriálů bylo natočeno spoustu a v poslední době se s nimi téměř roztrhl pytel. Jedním z nich je i seriál nazvaný Ash vs Evil Dead, který v sobě spojuje prvky akce, komedie a hororu.

Seriál navazuje na Lesního ducha

Ash vs Evil Dead navazuje na filmy Lesní Duch (Smrtelné zlo), Smrtelné zlo 2 a Armáda temnot, které byly natočeny již v roce 1981, 1987 a 1992. Hlavního hrdinu Ashe opět hraje Bruce Campbell. V Armádě temnot se Ash přenesl do rytířské doby, kde měl za úkol nalézt Knihu mrtvých. Tato kniha dovedla zničit středověké příšery a měla přenést Ashe zpátky do jeho současnosti. Ash ovšem popletl zaklínadlo, takže Armáda temnot vyvolala krvavou hrůzu a jediný Ash jí dokázal porazit. Seriál Ash vs Evil Dead tedy navazuje na Armádu temnot a divák se dozvídá, že Ash strávil posledních třicet let vyhýbáním se zodpovědnosti, zralosti a hrůzám ze světa zla. Nyní ovšem velice reálně začalo hrozit, že zákeřná epidemie zlikviduje celé lidstvo, což ani Ash nemůže nadále ignorovat, a proto musí oprášit svoje staré schopnosti, protože se dá říci, že Ash je jedinou nadějí lidstva na záchranu. Kromě Bruce Campbella se v seriálu objevuje herečka známá ze seriálu Xena, Lucy Lawlessová, jež si zahraje tajemnou Ruby, která věří, že za propuknutím nebezpečné nákazy stojí Ash. Ashe si chce podat i zneuznaná policistka Michiganského státu Amanda Fisherová v podání Jill Marie Jonesové, která hodlá Ashe najít z toho důvodu, aby dokázala, že je Ash vrahem jejího partnera. K dalším zajímavým postavám seriálu se zařazuje divoká Kelly Maxwellová, jíž hraje Dana DeLorenzová, či imigrant Pablo Simon Bolivar, kterého ztvárnil Ray Santiago.

Vynikající ohlasy

Seriál prozatím získal velice pozitivní hodnocení a ohlasy jsou víceméně kladné. Těšit se můžete na deset dílů po třiceti minutách. Tvůrci seriálu se opět snažili o prvky komedie, které se v původním filmu sice neobjevovaly, ale s dalšími pokračováními už se staly součástí filmu. Pokud máte v oblibě krví nasáklé seriály, pak je pro vás Ash vs Evil Dead určitě dobrou volbou. Seriál si vzali produkčně na starost samotný Bruce Campbell a režisér Sam Raimi, který se postaral i o původní filmovou trilogii. Seriál se může pochlubit vynikajícími triky a skvěle vypadajícími maskami. Kladné hodnocení se ze všech stran line na hlavního hrdinu ztvárněného Brucem Campbellem, který působí ve své roli hodně dobře. Užijete si dosyta vtipných situací, ale určitě se setkáte i se strašidelnějšími situacemi a hektolitry krve. Na každý pád jde o slušný remake staré klasiky a pokud patříte k milovníkům původní filmové trilogie, tak je pro vás tento seriál naprostou povinností.Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".