Všemocný

youtube.com

Všemocný

Snímek Všemocný (2011) v němž se představilo herecké duo Bradley Cooper a Robert De Niro se dočkal i svého seriálového zpracování. A to v podobě volného pokračování, v němž se volně navazuje na události z filmu.

Brian Finch je prostým, obyčejným člověkem, který z ničeho nic objeví jaké schopnosti dokáže vyvolat droga zvaná NZT. Ta člověku umožňuje využívat mu 100% jeho mozkové kapacity a udělá z něj naprosto geniálního člověka, který se dokáže rychle učit a také myslet dopředu. Navíc je mu umožněno vnímat i ty nejmenší detaily. 

Z Briana se tak během několika okamžiků stane člověk, kterému není rovno a jenž je po všech směrech dokonalý. Netrvá tedy dlouho a jeho potencionálu si všimne i agentka FBI Rebecca Harrisová a získá jej pro své potřeby. Díky tomu začne pro federální úřad pracovat člověk, který nemá problém vyřešit jakýkoliv případ a jenž se tak stává postrachem všech zločinců.

Nicméně Brian zároveň udržuje vztah se senátorem Edwardem Morrou (ano,s tím Edwardem Morrou kterého známe z původního filmu), jež s ním má své vlastní plány.

Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".