7 nejbizarnějších afrodiziak z celého světa

7 nejbizarnějších afrodiziak z celého světa

Pro dobrý sex jsou lidé ochotní udělat téměř cokoliv. Dobrým příkladem jsou afrodiziaka. Stačí se jen podívat na seznam v tomto článku. Snědli byste dobrovolně něco takového?

Moč lidská i opičí

V Africe jsou moči paviánů opravdu přisuzovány vzrušující účinky. Muži ji tam popíjení společně s pivem a pak se vrhnout do noci plné vášně. Lidská moč pak plnila podobnou funkci téměř v celé Asii a odtud se rozšířila do celého světa. Pokud jste už slyšeli o sexuální praktice zvané pissing, pak jste na správné stopě. Je sice pravda, že moč obsahuje spoustu pohlavních hormonů, ale pít ji kvůli tomu...

Ptačí sliny

Polévka z vlaštovčích hnízd není jen poetickým názvem. Její hlavní ingredienci totiž opravdu tvoří hnízda slepená z čistých slin asijského druhu vlaštovky. Její cena je vskutku závratná. V Jižní Americe se s tím ovšem takhle nemažou. Jejich oblíbeným afrodiziakem je kolibřík. Jednoduše ho zabijí, usuší a rozemelou na prášek. Ten si potom vtírají do pohlavních orgánů.

Afrodiziakum z koňské dělohy

Koňská mana je zelená nebo nahnědlá lepkavá hmota, která se tvoří v děloze klisny během její březosti. Klisnu nebylo třeba zabít, stačilo setřít zhruba lžičku této hmoty z jazyka čerstvě narozeného hříběte. Jde o čistě evropskou praktiku vynalezenou v počátcích našeho letopočtu Římany.

Vajíčko i se zárodkem

Balut je asijskou specialitou. Jde o kachní vejce s téměř plně vyvinutým zárodkem, které se uvaří a sní. Se vším všudy (skořápku můžete nechat). Prý to účinkuje skvěle, pokud máte dost silný žaludek...

Kobří maso a krev

Dobrůtky původem z Asie. Útočící kobra prý asiatům připomíná vztyčený penis. Její maso proto pečou, kůži a vnitřnosti nebo rovnou celého plaza nakládají do alkoholu a s krve připravují osvěžující a povzbuzující koktejly. Dejte si na to pozor, až budete v Asii chtít něco na kuráž.

Drcení brouci

Symbolem afrodiziak ze starého světa jsou určitě španělské mušky. Realita za jejich poetickým názvem trochu pokulhává. Ve skutečnosti jde o jistý druh majky (velký černý brouk, který se vám čas od času vyskytne v obýváku). Usušení brouci se rozdrtí a míchají do nejrůznějších jídel. Obsahují ale nebezpečný jed, který je ve vyšší koncentraci smrtelný. Jsou proto zakázané, což ale obchodníkům na černém trhu vůbec nevadí.

Vorvaní ambra

Oblíbená přísada parfémů, kosmetiky i elixírů lásky. Používá se v Evropě i Asii a to i přesto, že ve skutečnosti jde o výměšek trávícího traktu vorvaně, který navíc příšerně páchne. Opravdu nechutné.

Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".