Vynikající účinky pro zdraví - chlorella

Vynikající účinky pro zdraví - chlorella

Vynikající účinky pro zdraví. Přírodní metoda detoxikace, která je nenáročná pro organismus. Mohou ji užívat i malé děti a kojící ženy, stejně jako penzisté. Pomůže doslova všem a nežádoucí účinky jsou skoro vyloučené. Ano, chlorella má v našich zeměpisných šířkách skutečně vynikající jméno. Jaké jsou ale zkušenosti jejích četných uživatelů? Pomohla opravdu tak, jak se o ní traduje? Nebo jde jen o neškodné placebo, které ani nepomůže, ani neuškodí?

Zlepšení jen po malých krůčcích

Od chlorelly nelze očekávat zázraky. Bombastické titulky na internetu k tomu sice svádějí, ale většina uživatelů se shoduje v jednom zásadním bodu. Kladné účinky poznali až po určité době užívání, ne hned po spolknutí první tabletky nebo tři dny poté. Většina zkušeností na diskuzních fórech napříč internetem je rozhodně pozitivní, ale čas od času se objeví i negativní reakce. Proč tomu tak vlastně vůbec je?

Problémem je například nesnášenlivost na vysoké množství chlorofylu nebo jiné látky v chlorelle obsažené. Důležité také je pořídit si chlorellu v co nejčistší možné formě, protože pokud se pěstuje v tzv. přírodních nádržích, obsahuje ve vyšší koncentraci těžké kovy. Ty pak nedělají organismu právě dobře…

Opatrně na dávkování

Další věc, na které se drtivá většina uživatelů chlorelly shoduje, se týká dávkování. Minimálně zpočátku není radno užívat plné dávky, tedy zhruba jedna tabletka na deset kilogramů tělesné hmotnosti. Mnoha lidmi, kteří mají s chlorellou zkušenosti, je doporučováno začít s malou dávkou, tedy jedna až dvě tablety denně a postupně navyšovat.

Průvodním jevem detoxikace bývá samozřejmě v některých případech nevolnost, ospalost, malátnost a tak dále. Tyto příznaky by ale měly za pár dní odeznít, brzy poté se dostaví dle řady uživatelů chlorelly zlepšení zdravotního stavu a skutečná vitalita.

Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".