Geniální schopnosti člověka

Geniální schopnosti člověka

Každý z nás oplývá jinými dovednostmi. Spoustu věcí se naučíme, ale zvláštní schopnosti a talent nikoliv. Někdo se dokonale pohybuje mezi čísly, jiný dokáže vytvořit umělecké dílo v podobě obrazu či sochy, jiný oplývá nadměrným sociálním cítěním.


Na světě žijí lidé, kteří dokážou rozdrtit kameny holýma rukama, přisávat na sebe předměty jako magnet anebo nepotřebují spánek i po několik let. Díky vysoké koncentraci mysli, za pomoci joggingu a meditace, naleznete možná své skryté nadpřirozené dary.

Telepatie

Schopnost, která na dálku přijímá myšlenky a vizuální představy. Mimosmyslová síla podporuje paranormální komunikaci, bez jakýchkoli známých a podložených technických prostředků. Tento jev se v člověku projeví při prožitém traumatu, povodni, přepadení, požáru, zemětřesení, hledání lidí pod troskami či pod lavinou. Kde se objeví stresová situace, může se telepatie prohloubit a skvěle využít. Tímto darem bývají obdařena dvojčata anebo milenci.

A kdo umí myšlenky nejlépe číst? Obávaný Dracula a Lucifer.

 

Teleportace

Vlastní silou přesouváte objekty na vzdálená místa a dokážete cestovat v čase. S tímto fenomenálním jevem se setkáváme hlavně na filmovém plátně. Největšími trháky, kde figurují nadpřirozené vymoženosti, jsou Star Trek a Hvězdná brána.

 

Telekineze

Paranormální schopnost, která haní všechny objevy termodynamiky a gravitace. Jistě jste již slyšeli o ohýbání a přemísťování kovových předmětů jen vlastní vůli. Někteří vědci přikládají telekinezi postavení pyramid a jiných impozantních chrámů starého světa.

 

Léčitelské schopnosti

Moderní medicína si s některými nemocemi nedokáže poradit. Lidé hledají útěchu a energii u léčitelů. Nejznámějším léčitelem je Belgičan Alfons Ven, který je ovšem vědci odsuzován a označován za šarlatána. Díky spojení alchymie a homeopatie vytvořil unikátní 28 denní léčbu, která je až překvapivě účinná. Zde se ryje na mysl otázka, jak vlastně dokáže lidem pomáhat?

S léčiteli se setkáme v různých etnických skupinách. V čínské kultuře, Ayurveda anebo u afrických kmenů věří lidé v paranormální schopnost léčitele anebo v nadpřirozenou energii. Jedno je jisté, výjimečný dar je úzce spjat s duševním vyrovnáním. Lidské tělo je jen pouhá schránka pozemského života.

Existuje léčivý dotek?

 

Savanti – učení idioti?

Pokud si myslíte, že je genialita spojena vždy s vysokým IQ, jste na omylu. Lidé oplývající nevšedními schopnostmi trpí ve většině případů vývojovou duševní vadou. S tímto fenoménem se setkáváme u autistů. Dokážou se naučit nazpaměť celé encyklopedie, telefonické seznamy, kalendáře. Pyšní se fotografickou a dlouhodobou pamětí, přesností, výtvarným darem a matematickou zdatností.

 

Další obdivuhodné schopnosti

Jasnosluch – máte tu moc slyšet neslyšitelné i na velké vzdálenosti, dokonce hlasy a slova.

Jasnomyšlení – už dopředu víte, co se stane.

Jasnovidnost – 6. smysl vám dopřává vnímat minulost i budoucnost bez použití zraku, listujete ve své mysli jako v knize.

 

Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".