Nejbizarnější závislosti člověka

Nejbizarnější závislosti člověka

Koušete si tajně nehty anebo spíte s plyšovým medvídkem? Pokud si myslíte, že patří tyto závislosti k neštěstí, jste na omylu. Věřte, že se najdou mnohem kurióznější úchylky, kterých se nejde zbavit.

Nezkrotná chuť deodorantů

Devatenáctiletá slečna z New Yorku neodolá chuti deodorantů a představte si, že jich spořádá až 15 měsíčně. Jistě, že si je vědoma neblahého účinku na zdraví, ale stejně si nedá říct. Jako náhradu pojídá mandle, ale alespoň malé množství deodorantu si prostě neodpustí. Kolika let se asi tak dožije? Vždyť deodoranty obsahují mimo množství chemikálií i hliník!

 

Pneumatiky místo žvýkačky?

Dívka stejného věku původem z Atlanty naprosto ujíždí na chuti gumových odřezků z pneumatik. Nedokáže se jí zbavit ani s odbornou pomocí. Žvýkáním kousků gum se baví již víc, než 6 let. Stačila zbaštit na 50 kusů pneumatik. A potom, že lidský organismus nic nevydrží?

 

Když už se nemůžete hýbat

Hvězdou mezi jedlíky, kteří se prostě přejedli k smrti, byla 40 letá Dominique Lanoise z Floridy. Dosáhla váhy 285 kilogramů a nebyla schopna jakéhokoli pohybu. I když se nad sklonkem života snažila se svou váhou bojovat, své závislosti podlehla. Takže si raději svůj jídelníček hlídejte!

 

Není včelička jako včelička

Tak tohle je pecka! Většina z nás se bodnutí včelou bojí jako čert kříže. To není ovšem případ Margaret, ženy po padesátce. Na včelích bodnutích je doslova závislá. Prý jí zlepšují sexuální život. Včelích žihadel do hýždí, zadku či boků si dopřeje na 100 týdně! Tak tomu říkám úlet.

 

Molitanové pokušení

Mladá Američanka pojídá již více, jak 20 let molitan. Podle výpočtů už snědla výplň pro 7 gaučů a dvou křesel. Žena si může způsobit protržení střev, což vede k rychlému konci.

 

Láska prochází žaludkem

Že by konečně někdo dostal rozum? Patty Sanchez se rozhodla kvůli úchylce svého muže, který má raději obézní ženy, nadměrně ztloustnout. Jakmile dosáhla váhy 323 kilogramů, rozsvítilo se jí a začala hubnout. Prochází láska opravdu žaludkem?

 

Cigaretový popel jako zákusek?

Opravdu bizardní závislost popisuje příběh mladé ženy Biancy, která neodolá nutkání pojídat keramiku a cigaretový popel. Těmto návykům se věnuje i dvacetkrát denně. Člověk se zamyslí nad tím, že jí něco opravdu chybí, třeba rozum?

 

Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".


Projížďka na SEGWAY (1 + 1 ZDARMA) - speciální vánoční nabídka

Poznejte krásu pražských parků na dvojkolce.