Vyšla první česká kniha o JůTuberech

youtube.com

Vyšla první česká kniha o JůTuberech

Video server YouTube je populární již řadu let, nicméně v poslední době ještě vše nabralo na intenzitě. Takzvaní JůTubeři vytvářejí videa a přidávají je, přičemž je sledují tisíce uživatelů. Nyní o tomto fenoménu vychází první česká kniha pojmenovaná stylově Já, JůTuber.

Pětice známých JůTuberů

JůTuberem se snaží stát spousta lidí, avšak opravdu úspěšných JůTuberů není tolik, kolik by se mohlo zdát. Kniha Já, JůTuber vznikala spoluprací pěti JůTuberů. Konkrétně se na vytvoření podíleli Madbros, Stejk, Pedro, Shopaholic Nicol a Gabrielle Hecl. S každým ze zmíněným JůTuberů si můžete v knize přečíst rozhovor a všichni se obdobnou měrou zapojili do psaní textů, jako jsou tipy, zajímavosti a doporučení. Jde o první knihu o JůTuberech v České republice i na Slovensku. Kniha je v prodeji od 2. listopadu a již se zařadila k poměrně prodávaným titulům. O pětici JůTuberů zjistíte velice zajímavé věci. Třeba to, co je pro ně nejdůležitější. Kniha ovšem není jen příručkou pro mladé JůTubery, kteří již propadli fenoménu internetových videí, ale přečíst si ji může opravdu každý, kdo se zajímá o moderní záležitosti. Vysvětleny jsou i základní slovní pojmy, bez jejichž znalosti se ve světě JůTuberů jistě brzy ztratíte. V knize samozřejmě nemohou chybět ani zajímavé fotky pěti JůTuberů.

V knize najdete zajímavé tipy

Kniha má 144 stran a je vázaná s laminovaným potahem. Vydalo jí nakladatelství COOBOO. V knize se můžete těšit na exkluzivní rozhovory s jedněmi z nejoblíbenějších JůTuberů, kteří se u nás vyskytují. Dostanete od nich návody, tipy, rady a triky, jak byste se také mohli stát úspěšnými JůTubery. Dozvíte se, jakou používají techniku a jací byli, než se proslavili na YouTube. Kromě dalšího si přečtete i příběh mladého JůTubera Manuela Středy. Jeho příběh je inspirován životními osudy pěti nejlepších českých JůTuberů. Po přečtení byste již měli vědět, jak dobře natočit video a jak si získat co nejvíce odběratelů, což je cílem každého JůTubera. Pokud chcete zjistit, jak se dá vydělat na serveru YouTube a jak se prosadit, pak to také zjistíte díky knize Já, JůTuber.

Sdílej článek a zašli inspiraci dalším cestovatelůmChceš být stále v obraze?

Zanech nám na sebe kontakt a nebo sleduj naši facebook stránku či diskutuj ve skupině "po stopách Šokující planety".


Projížďka na SEGWAY (1 + 1 ZDARMA) - speciální vánoční nabídka

Poznejte krásu pražských parků na dvojkolce.